Учасники Всеукраїнської олімпіади з інформатики
2023

# Ім'я Команда Клас CF 2023 2022 2021 2020 2019 EJOI EGOI
1 Атмар Рошан Вахідович Полтавська обл. 10 У
2 Балашов Іван Віталійович Дніпропетровська обл. 10 II
3 Баркулов Михайло Олександрович Харківська обл. 9 III
4 Басов Андрій Дмитрович м. Київ 9 I
5 Бевза Андрій Володимирович Полтавська обл. 10 У
6 Безнос Артем Романович Полтавська обл. 9 У
7 Богун Іван Олександрович Полтавська обл. 9 III
8 Вересока Віктор Владиславович УФМЛ 11 У
9 Вишняк Назар Сергійович Полтавська обл. 9 II
10 Власенко Захар Сергійович Кіровоградська обл. 11 III У
11 Войтович Дарина Юріївна Хмельницька обл. 9 У
12 Волочай Роман Вікторович Полтавська обл. 10 II
13 Волошанюк Олександр В'ячеславович Кіровоградська обл. 9 (8) У
14 Воляник Ольга Тарасівна Хмельницька обл. 11 II II
15 Ганущак Роман Ярославович Івано-Франківська обл. 11 У
16 Гарасюк Дмитро Андрійович Волинська обл. 10 У
17 Глинський Марк Вікторович Черкаська обл. 10 У
18 Голецек Олександр Олександрович Чернівецька обл. 10 У
19 Головко Валентин Вікторович Черкаська обл. 11 У
20 Гончаров Денис Сергійович Харківська обл. 11 II У
21 Гончарук Іван Володимирович Сумська обл. 11 У
22 Горин Владислав Мирославович Чернівецька обл. 11 У
23 Гриневич Павло Ярославович УФМЛ 10 III III
24 Гринчак Роман Валерійович УФМЛ 10 У
25 Грищук Дмитро Сергійович Житомирська обл. 9 У
26 Гуз Назар Ростиславович Полтавська обл. 10 II
27 Данилюк Дмитро Олександрович Рівненська обл. 10 III
28 Дебелий Андрій Олександрович Полтавська обл. 11 III У
29 Демчук Давид Андрійович Волинська обл. 9 (8) У
30 Деркач Тарас Ігорович Волинська обл. 9 III
31 Джуринський Нікіта Володимирович Одеська обл. 11 У
32 Дудчак Володимир Юрійович Львівська обл. 10 У
33 Євсєєв Микита Олександрович Донецька обл. 9 У
34 Ємельяненко Антон Тарасович Вінницька обл. 10 У
35 Жаріхін Єгор Тимурович Харківська обл. 11 III III
36 Жаріхін Ігнат Тимурович Харківська обл. 10 I
37 Заранік Максим Юрійович Київська обл. 11 У
38 Іващенко Єгор Олександрович Дніпропетровська обл. 11 (10) III
39 Ільченко Дмитро Олексійович Чернігівська обл. 11 У
40 Ільющіц Артур Федорович Київська обл. 10 У
41 Карпенко Дарина Олександрівна Хмельницька обл. 11 I I У
42 Коваль Сергій Сергійович Чернігівська обл. 11 У
43 Ковальова Елла Миколаївна Донецька обл. 11 У
44 Ковальський Дмитро Вікторович Тернопільська обл. 10 У
45 Козловський Олександр Васильович Полтавська обл. 11 II I III У
46 Конюшенко Назар Юрійович Чернігівська обл. 9 У
47 Кулик Микита Андрійович Дніпропетровська обл. 9 У
48 Кусяк Максим Юрійович Черкаська обл. 9 (8) У
49 Лаврова Вікторія Євгеніївна Полтавська обл. 9 III
50 Лазаренко Дмитро Костянтинович Дніпропетровська обл. 11 У
51 Лапко Дмитро Владиславович м. Київ 10 III
52 Левченко Владислав Романович м. Київ 9 III
53 Лизень Віталій Ігорович Івано-Франківська обл. 11 У
54 Линник Артем Олександрович Миколаївська обл. 9 У
55 Литвиненко Софія Євгенівна Полтавська обл. 10 III
56 Лобас Дар'я Олександрівна Львівська обл. 9 (8) II У
57 Лозовий Владислав Валерійович Житомирська обл. 11 У III У
58 Лук'янов Ігор Сергійович УФМЛ 11 II II
59 Малик Костянтин Олександрович Полтавська обл. 9 III
60 Марченко Микола Андрійович УФМЛ 9 У
61 Мельник Антон Олегович Рівненська обл. 9 У
62 Мельник Максим Андрійович Рівненська обл. 11 У
63 Михайловський Родіон Євгенович УФМЛ 10 III
64 Михалко Андрій Ярославович Закарпатська обл. 10 У
65 Мілюков Олександр Сергійович Хмельницька обл. 10 У
66 Мінка Денис Михайлович Миколаївська обл. 11 У
67 Мінтенко Дмитро Ігорович Чернівецька обл. 9 У
68 Міца Аліна Олександрівна Закарпатська обл. 9 III
69 Молибог Ярослав Олегович УФМЛ 10 III
70 Нєдєлєв Вячеслав Олександрович Одеська обл. 11 У
71 Новік Олег Олександрович Чернігівська обл. 10 У
72 Осіпов Дмитро Рафаельович Донецька обл. 10 У
73 Островський Володимир Михайлович Львівська обл. 9 III
74 Отусіле Еммануїл Болашодун Харківська обл. 10 У У
75 Паращій Ярослав Олександрович м. Київ 11 I
76 Перекопська Дар'я Андріївна Дніпропетровська обл. 9 (8) У
77 Пермяков Ілля Костянтинович Харківська обл. 10 II У
78 Потьомкіна Аліса Костянтинівна м. Київ 10 I I
79 Прибилов Олександр Володимирович Кіровоградська обл. 10 У
80 Просянніков Дмитро Юрійович Вінницька обл. 11 III II III
81 Проценко Павло Андрійович Миколаївська обл. 10 У
82 Псюк Юрій Михайлович Івано-Франківська обл. 9 I
83 Реденський Кирило Олексійович м. Київ 9 II
84 Репетуха Микита Володимирович Луганська обл. 10 У
85 Рижанський Андрій Олександрович Хмельницька обл. 9 (8) У
86 Рощупкін Михайло Сергійович Харківська обл. 10 III III
87 Руденко Данііл Олександрович Київська обл. 9 У
88 Савончук Станіслав Олександрович Кіровоградська обл. 9 У
89 Салаш Юрій Любомирович Львівська обл. 11 III III
90 Сімак Степан Олексійович м. Київ 9 II
91 Смутчак Андрій Ігорович м. Київ 10 I II
92 Сологуб Семен Ігорович Хмельницька обл. 10 (9) У
93 Співак Матвій Сергійович Тернопільська обл. 9 У
94 Столітній Андрій Сергійович Полтавська обл. 11 I I III
95 Страхаль Дмитро Романович Одеська обл. 9 (8) III
96 Страхаль Олександр Романович Одеська обл. 10 III
97 Стрельбицька Ксенія Євгенівна Вінницька обл. 9 (8) I
98 Теличко Микита Сергійович УФМЛ 9 (8) У
99 Терещенко Денис Сергійович м. Київ 10 II
100 Тимкович Олександр Геннадійович Закарпатська обл. 11 II
101 Товтин Анастасія Юріївна Закарпатська обл. 11 III
102 Улещенко Федір Володимирович УФМЛ 9 III
103 Федорчук Максим Олексійович Житомирська обл. 9 (8) II
104 Фейса Богдан Іванович Закарпатська обл. 11 III
105 Фомін Віктор Миколайович Волинська обл. 11 У
106 Фояк Віталій Мирославович Івано-Франківська обл. 10 II У
107 Фурсов Ілля Олексійович Харківська обл. 10 III
108 Хейфець Юнна Едуардівна Дніпропетровська обл. 10 III
109 Ципло Данило Андрійович Луганська обл. 11 (10) У
110 Цікалишин Павло Тарасович Львівська обл. 10 III
111 Черницький Максим Андрійович Житомирська обл. 10 У
112 Черній Артем Сергійович м. Київ 11 III II
113 Чуб Володимир Ігорович Харківська обл. 11 II III
114 Шведченко Максим Денисович Харківська обл. 9 (8) II У
115 Шевченко Ілля Антонович Харківська обл. 9 (8) II
116 Шевченко Максим Станіславович Полтавська обл. 10 У
117 Шелестов Артем Андрійович м. Київ 10 II У
118 Шеметов Богдан Олександрович Полтавська обл. 10 У
119 Штиба Максим Генадійович Чернігівська обл. 11 У
120 Юзькевич Дмитро Миколайович Житомирська обл. 9 У
121 Юрченко Вікторія Андріївна Закарпатська обл. 9 У