Учасники Всеукраїнської олімпіади з хімії
2023

# Ім'я Команда Клас 2023
1 Алексєєв-Таскін Микита Андрійович Миколаївська обл. 9 III
2 Андріанов Роман Костянтинович Харківська обл. 10 У
3 Антонов Дмитро Сергійович Одеська обл. 10 III
4 Аскерова Аміна Рустамівна Одеська обл. 8 II
5 Барановський Богдан Віталійович Тернопільська обл. 10 II
6 Бик Вячеслав Павлович м. Київ 8 I
7 Біленко Тимур Валентинович Київська обл. 9 III
8 Болгова Марина Олександрівна Харківська обл. 9 У
9 Братаніч Василь Васильович м. Київ 8 У
10 Британ Марія Артемівна Чернігівська обл. 10 У
11 Булавенко Костянтин Сергійович м. Київ 10 III
12 Буюклі Олексій Петрович Одеська обл. 10 III
13 Васильєв Матвій Володимирович Черкаська обл. 9 III
14 Вєньський Олексій Леонідович м. Київ 11 II
15 Вінтонюк Олег Олексійович Івано-Франківська обл. 10 У
16 Возник Данило Олександрович Київська обл. 8 У
17 Вучкан Назарій Олександрович УФМЛ 9 У
18 Гайванович Дем’ян Олегович Львівська обл. 10 I
19 Гаук Уляна Андріївна УФМЛ 10 У
20 Гащишин Петро Павлович Волинська обл. 10 У
21 Герасимович Анна Ігорівна Вінницька обл. 10 III
22 Гнєзділова Діана Володимирівна Кіровоградська обл. 9 У
23 Гончарова Єлізавета Олексіївна Харківська обл. 9 У
24 Горба Герман Денисович Миколаївська обл. 10 У
25 Горшовський Сергій Сергійович Чернівецька обл. 8 III
26 Горянський Ян Романович м. Київ 9 II
27 Грабовий Лев Ігорович Черкаська обл. 8 III
28 Грень Анна Тарасівна Львівська обл. 11 III
29 Гриб Микита Ярославович Полтавська обл. 9 II
30 Громенко Катерина Олександрівна Харківська обл. 8 У
31 Дацюк Евеліна Миколаївна Рівненська обл. 8 У
32 Денисюк Вікторія Василівна Тернопільська обл. 9 У
33 Дзьобань Володимир Валентинович Львівська обл. 9 У
34 Дідківський Ілля Ігорович Київська обл. 10 III
35 Жилінський Георгій Миколайович Одеська обл. 9 III
36 Зарьков Дмитро Артемович м. Київ 10 У
37 Звягінцева Еліна Денисівна Чернівецька обл. 11 У
38 Золотухіна Лариса Ігорівна Полтавська обл. 8 У
39 Іващук Тіна Віталіївна Рівненська обл. 10 У
40 Імбірович Дарина Миколаївна Волинська обл. 10 III
41 Іщук Денис Сергійович Хмельницька обл. 9 У
42 Калиній Юліан Ігорович Івано-Франківська обл. 10 III
43 Камалова Еліна Максимівна Харківська обл. 11 II
44 Кирилюк Ростислав Євгенович Черкаська обл. 11 У
45 Кітаєва Софія Іванівна Хмельницька обл. 11 У
46 Ковальчук Софія Олександрівна Волинська обл. 8 У
47 Козир Кіріл Анатолійович Чернігівська обл. 8 У
48 Колісник Іван Іванович Чернівецька обл. 8 II
49 Коломоєць Сергій Сергійович м. Київ 11 III
50 Комарницький Олег Степанович Львівська обл. 11 I
51 Коросько Андрій Юрійович УФМЛ 9 У
52 Кривошея Іван Олександрович Луганська обл. 10 III
53 Лисенко Ольга Вікторівна Черкаська обл. 10 У
54 Лось Аліна Вікторівна Чернігівська обл. 11 У
55 Лохман Олексій Юрійович Харківська обл. 8 II
56 Магрело Марія Віталіївна Рівненська обл. 9 III
57 Мальчук Дмитро Віталійович Житомирська обл. 10 У
58 Марущак Орест Тарасович Львівська обл. 10 II
59 Марченко Максим Вікторович м. Київ 11 II
60 Матуляк Петро Ярославович Івано-Франківська обл. 10 У
61 Мачківський Владислав Федорович Хмельницька обл. 10 У
62 Мельник Юрій Андрійович Волинська обл. 9 У
63 Меркулова Влада Владиславівна м. Київ 10 II
64 Міллер Олексій Олександрович Одеська обл. 8 У
65 Мінтенко Дмитро Ігорович Чернівецька обл. 9 I
66 Мірошниченко Віталіна Романівна Дніпропетровська обл. 8 У
67 Міхальов Данило Олексійович Полтавська обл. 11 III
68 Мороз Діана Валеріївна Київська обл. 10 У
69 Мосійчук Микола Володимирович Рівненська обл. 11 У
70 Москвяк Оксана Дмитрівна Кіровоградська обл. 11 У
71 Мошняга Світлана Віталіївна Луганська обл. 11 У
72 Музичук Петро Андрійович Львівська обл. 11 III
73 Ноготков Артур Андрійович Вінницька обл. 11 У
74 Олійник Владислав Володимирович Черкаська обл. 11 У
75 Омелянчук Владислав Сергійович Хмельницька обл. 11 II
76 Павлюк Анна Іванівна Івано-Франківська обл. 9 III
77 Пархоменко Олександр Віталійович Черкаська обл. 8 У
78 Пастернак Марія Едуардівна Львівська обл. 9 У
79 Петренко Уляна Миколаївна Житомирська обл. 9 У
80 Писаревський Ілля Ігорович Одеська обл. 11 III
81 Подрезов Ярослав Валерійович Вінницька обл. 8 III
82 Пух Марина Олегівна Волинська обл. 8 I
83 Радь Вадим Іванович Тернопільська обл. 11 У
84 Радь Марта Ігорівна Львівська обл. 8 III
85 Раміханова Камілла Хікметівна Донецька обл. 9 У
86 Ромашко Владислав Ярославович Івано-Франківська обл. 8 III
87 Рубашка Матвій Романович Луганська обл. 9 У
88 Рудик Артем Вікторович Полтавська обл. 8 У
89 Русінова Поліна Андріївна Харківська обл. 8 II
90 Саєнко Лілія Дмитрівна Донецька обл. 11 У
91 Сауров Максим Євгенович Сумська обл. 9 III
92 Свенцицька Марта Олександрівна Волинська обл. 11 III
93 Селегей Влада Олександрівна Сумська обл. 8 У
94 Семенюк Софія Михайлівна Івано-Франківська обл. 8 III
95 Сизоненко Артем Русланович Черкаська обл. 9 У
96 Слоцький Маркіян Олегович Львівська обл. 9 II
97 Собчинський Гліб Костянтинович Хмельницька обл. 8 III
98 Соколов Олександр Володимирович Полтавська обл. 11 I
99 Справцев Єгор Олександрович Харківська обл. 10 У
100 Спринчак Олексія Ігорівна Полтавська обл. 9 У
101 Стасюк Андріана Володимирівна Львівська обл. 8 III
102 Степнова Дарина Євгеніївна Житомирська обл. 8 У
103 Сторожишин Антон Романович Хмельницька обл. 10 III
104 Суханов Андрій Іванович м. Київ 9 II
105 Сушко Владислав Ігорович м. Київ 9 III
106 Танасюк Діана Олександрівна Вінницька обл. 9 У
107 Терешкевич Софія Андріївна Сумська обл. 11 У
108 Туржанська Ольга Володимирівна Чернівецька обл. 10 У
109 Тхор Милослава Олександрівна м. Київ 9 II
110 Фастнахт Богдан Романович Львівська обл. 9 I
111 Федоренко Олександр Юрійович Житомирська обл. 11 III
112 Федько Роман Вікторович Чернігівська обл. 10 У
113 Фесун Юлія Василівна Хмельницька обл. 9 У
114 Філоненко Богдан Сергійович УФМЛ 10 III
115 Фочук Богдан Петрович Львівська обл. 10 I
116 Хіценко Микита Олексійович Харківська обл. 9 II
117 Хрипун Юлія Артемівна Полтавська обл. 10 У
118 Чернюк Захар Андрійович УФМЛ 8 II
119 Чернявський Андрій Віталійович Івано-Франківська обл. 11 У
120 Шаркович Уляна Євгенівна Донецька обл. 8 У
121 Шевченко Віталій Олександрович Черкаська обл. 10 II
122 Шевченко Максим Григорович Кіровоградська обл. 8 У
123 Шеметов Богдан Олександрович Полтавська обл. 10 II
124 Шепеленко Юлія Миколаївна Кіровоградська обл. 10 У
125 Шимків Андрій Петрович Тернопільська обл. 8 У
126 Яновський Борис Ігорович УФМЛ 8 II